Başkandan Mesaj

anıl

ODTÜ’ye Hoşgeldiniz!

Kampüse adımınızı attığınız ilk andan itibaren, artık bu köklü geçmişe sahip büyük ailenin bir parçası olduğunuzu hissetmişsinizdir. “Ben ODTÜlüyüm” demek ve bunu diyebilmenin verdiği gurur tarif edilemez. ODTÜ’de geçireceğiniz süre boyunca, kampüsten ayrılmak hep bir burukluk, geri dönmekse eve geri dönmenin verdiği sevinci yaşatacak size.
Seçkin akademik kadrosu, öğrencilere sunduğu sayısız fırsatlar ve özgür ortamı ile ODTÜ’de mutlaka her anınızı dolu dolu geçirmek, kendinize sürekli bir şeyler katıp kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

ODTÜ’nün en güzel yanı da, hiç şüphesiz, öğrencilere sunduğu sosyal faaliyet imkanlarıdır. 100’ün üzerindeki öğrenci topluluklarından biri/birkaçı mutlaka size hitap edecektir. Bunlardan biri de, ODTÜ’nün en büyük ve en etkin iş ve kariyer topluluğu sayılan İşletme Topluluğu’dur.
Daha mezun olmadan iş dünyası hakkında fikir sahibi olmak, önde gelen ulusal/uluslararası firmaların üst düzey yöneticileri ile bir araya gelmek ve onların tecrübelerinden faydalanmak için siz de bu büyük aileye katılmalısınız.

Her yıl Türkiye çapında büyük etkinliklere imza atan ODTÜ İşletme Topluluğu ailesi olarak, sadece ciddi işler yapmak değil, eğlenmek ve 23 yıllık köklü bir geçmişe sahip büyük bir ailenin bir parçası olduğunu hissedebilmek de, bizi ayakta tutan en önemli dinamiklerden biridir.
Yeni fikirlere her zaman açık olan bu büyük ailenin daha da büyümesi ve güçlenmesi için, hep ilk günkü heyecanla topluluk odamıza girmek isteyecek, takım ruhu ve sorumluluk duygusunu hep taşıyacak yeni arkadaşlarımızı heyecanla bekliyoruz.

ODTÜlü olma ayrıcalığını, ODTÜ İşletme Topluluğu ailesinin bir parçası olma fırsatıyla pekiştirmeniz dileğiyle.
Aramıza hoşgeldiniz.
Sevgilerimle

2014-2015 ODTÜ İşletme Topluluğu Yönetim Kurulu adına,
Anıl Pakel
ODTÜ İşletme Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı